Kelime cambazı kelime bulucu

Kelime oyunlarını oynamak isteyen ancak bunun için her seferinde internet bağlantısına ihtiyaç duymak istemeyen kişilerin şimdilerde en fazla tercih ettiği oyunların başında Kelime Cambazı geliyor. Uzun ya da kısa dönem yolculuklarda Andoid işletim sistemine sahip olan telefon ya da tabletlere indirilen bu oyunu kişiler istedikleri her yerde sorunsuz bir şekilde oynayabilirler. Bu oyunda kesinlikle süre sıkıntısı bulunmuyor. Kişiler diledikleri gibi oyunu açarak içerisinde yer alan bölümleri sırayla oynayabilir. Özgün kelime oyunları içerisinde yer alan kelime cambazı içersinde kişiler onlara verilmiş olan harfleri birleştirerek 3, 4, 5 ve 6 harflik kelimeler bulmaya çalışacak. Ne kadar fazla harf ile kelime oluşturulursa, elde edilecek kazanç da bir o kadar yükselir. Gerekli olan puanın toplanmasının sonrasında ise kişiler bir sonraki seviyeye geçerek buradaki harf seçenekleri arasından en yüksek puanlı kelimeleri bulmalı; bu sayede de seviyeleri hızlıca ilerletmeli.

Oyun içerisinde 1’den 300’e kadar zorluk seviyeleri bulunuyor. Kelime Cambazı oyununda kişiler ister eski seviyeleri tekrardan oynayabilir, isterse de yeni bölümleri oynayabilirler. Kelime Cambazı oyununda kişilere verilmiş olan harfler ile bölümde belirtilen sayıda kelimenin bulunması gerekmekte. Böyle olunca da kişiler onlara verilmiş olan harfleri çok iyi bir şekilde incelemesi ve daha sonrasında da bunlar arasından istenilen sayıdaki kelimelerin ekran üzerinde yazılmasının ardından bir sonraki seviyeye geçilecektir. İlk seviyelerde oyun çok kolay gibi görülse de ilerlemeye başlanıldıkça kelimelerin bulunması da gittikçe zorlanmaya başlayacaktır.

Kelime bulma oyunları içerisinde kelime cambazı oldukça başarılı bir örnek.

Kelime Cambazı Kelime Türetme

Artı Yönleri

  • Kelimeleri bulmak adına süre gerektirmemesi
  • Kelime Cambazı oyunu için internet bağlantısı gerekmez. Bir kere indirildikten sonra her yerde oyun internet bağlantısız oynanabilir.
  • Modern ara yüzü sayesinde kullanıcılar zorlanmadan oyuna giriş yapabilir
  • Telefon ve tablet üzerinden oynanması oldukça kolay olan bir oyun

Eksi Yönleri

  • Seviyelerin bir kısmı aşırı kolay olduğu için kişiler seviyeleri hızlı bir şekilde geçiyor, güncelleme gelmediği için de yeni oyunları oynayamıyor
  • Facebook üzerinden oyun oynanamıyor
  • Oyun tek kişi oynanabiliyor, rakiple oynama seçeneği yok

Google Play İndir Kelime Bulucu Appstore İndir Kelime Bulucu