Online Jokerli Kelime Bulucu

Kelime BulucuKelime Bulucu?

Kelime bulucu kullanımı oldukça kolaydır. Kelime bulucuyu kullanmak için şu adımları izleneyin:
  1. Örneğin KRANNMA harflerine sahipsaniz bunları ilk kutuya girin.
  2. Joker karakter varsa yerine * ( Örnek : KRANNMA*) girmelisiniz.
  3. İsteğe bağlı olarak hangi harf ya da heceye bağlayacağınızı da alttaki kutuya girin.
  4. Uygun kelimeleri bul butonuna tıklayın. Sistem size uygun kelimeleri bulacak, bağlamak istediğiniz kısmı yeşil, joker harfleri kırmızı gösterecektir.
Kelimeler uzunluklarına göre gruplanarak gösterilirler.
Kelime bulucu

Jokerli Kelime Nasıl Bulunur?

Kelime bulma makinesinde jokerli kelime bulmak için elinizdeki joker karakterlerin yerine * giriniz. Örneğin elinizde DRECVD harfleri ve joker varsa DRECVD* olarak giriş yapınız.

Jokerli Kelime Bulucu

Kelime oyunlarını daha enteresan bir hale getirmek için joker karakterler ekleyip sizin hem daha geniş bir hayal gücü ile kelimeler bulabilmenizi hem de çoğu zaman gerçekleşmeyecek anagramları elde etmenizi sağlıyorlar.

Jokerli kelime bulmak kimi zaman daha güç gözükse de daha eğlenceli olduğu da düşünülebilir.

Eğer elinizde joker karakter varsa bunu kullanmakta acele etmeyin. Gerekirse birkaç tur elinizde tutun. Yüksek puanlı ve avantajlı karelere ulaşmak için jokerinizi kullanmanız daha akıllıca olacaktır. Unutmayın joker karakterin size puan getirisi sıfırdır. Yani jokerin kendi başına çok fazla bir avantajı bulunmazken eğer bonus karelere ulaşmak için bu taşınızı kullanırsanız size puan olarak oldukça güzel katkısı olabilir.

Jokerli Kelime Bulucu Program Nasıl Kullanılır?

Birinci kutuya elinizdeki jokerin yerine * karakteri olacak şekilde harfleri girin. Altta bulunan kısma bağlamak istediğiniz kelime ya da harfi girin. Kelimeleri bul tuşuna tıkladığınızda bütün kelime olasılıkları bulunacak, puanları hesaplanacak ve size gösterilecektir.

Neden Kelime Bulma Makinesi?

Kelime bulma makinesi ile joker kullanarak kelimeleri milisaniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Kendinizi ölçmek, aklınıza gelemeyecek olasılıkları da görmek ve oynadığınız oyunları daha eğlenceli hale getirmek jokerli kelime bulucu ile mümkün. Harflerden kelime bulucu : Kelime bulma makinesi