Harfmarf Kelime Bulma

Insna biyne o kadra geşlmişrit ki hrafleirn yrlrei değşitirlimşi olas ible, beyinmzi oun tammalra ev dğoru şkelide oukammızı sğalra. Tıpkı bu cümlede olduğu gibi. Orkestra Studios’un geliştirdiği Harf Marf diğer kelime oyunlarından çok daha farklı bir tema, müzik ve görsellerle karşınıza çıkıyor. Oyunda amacınız birbiriyle bağlantılı dizilmiş ve harflerinin yerleri farkli kelimelerin harflerini değiştirerek doğru kelimeleri bulmaktır. Her bölüm kendine ögü bir başlıkta sunulur ve bulunması gereken kelimeler bu başlıkla ilgilidir. Yapmanız gereken mevcut harflerin yerlerini sadece bir kere olmak şartıyla değiştirerek doğru kelimeyi bulmak.

Harf Marf her oyunda olduğu gibi önce kolay kelimeler ve başlıklardan oluşan bölümlerle karşınıza çıkıyor. İlerleyen bölümlerde ise oldukça uzun kelimeler ve zorlu başlıklar sizi bekliyor. Harf Marf oyun başında size takıldığınız kelimelerde size yardımcı olması için toplam 10 adet ipucu veriyor. Buna ek olarak 10 adet( 2,69 TL) ve 35 adet(5,29 TL) olmak üzere iki farklı ipucu satıl alma seçeneği de oyunda mevcut.

Harf Marf’in bir diğer önemli özelliği ise oynarken sizi rahatlatacak özel müzikleri. Telefonunuzu ya da talebtinizi elinize aldığınızda Harf Marf’i sesli oynamak size daha eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi yaşatacak.

Kelime Cambazı Kelime Türetme

Eğer kelime oyunlarını seviyorsanız ve yeni bir “tat” arıyorsanız Harf Marf tam size göre bir oyun. Hemen indirin!

Harf Marf Appstore İndir